Фреза для пристовбурового обробітку саду та винограду.

freza prystvolnaya rinieri fs

У кожного господаря свої думки та способи стосовно обробітку пристовбурної зони дерев та кущів. Хтось вносить гербіцид і таким чином позбавляється бур’яну, хтось наймає людей для обробітку цієї зони вручну, а деякі агрономи притримуються правил наших дідів - засипають дану ділянку мульчею - таким чином, даючи домівку для гризунів та інших шкідників.

Всі вище наведені способи мають право на життя, тим більше застосовуються вже десятками років! Звісно, якщо не рахувати затрати на гербіциди, які щороку збільшують свою вартість, або якщо увійти в положення людей, котрим, здебільшого, у селах немає де заробляти гроші, то можна наймати їх для сапки в ряду (пристовбурної зони), тим самим забезпечувати заробітною платнею.

Але чи заощадить цей спосіб затрати фермера, який рахує кожну копійку в наш не зовсім легкий час?

Компанія ПП «Агрореммаш-Плюс» пропонує розглянути не новий на сьогодні спосіб, але виправданий і перевірений часом - механізований.

Ми давно на ринку с/г техніки в Україні, пропонуємо техніку і механізми як власного виробництва так і європейського.

Для обробітку пристовбурної зони добре застосовувати фрези, які за допомогою гідравлічних механізмів легко обходять стовбур (штамб), не пошкоджуючи рослини.

freza prystovburova rinieri 01 freza prystovburova rinieri 02

Італійська компанія Rinieri, виробляє такі механізми більше ніж 40 років і має модельний ряд, який підбирається під кожного клієнта в залежності від ширини міжряддя, к/с трактора та ґрунту.

Наша адреса: вул.Заміська 5, м.Кропивницький, Кіровоградська область, Україна, 25

Ми раді Вам допомогти у вирішені даних питань цілодобово.

Наші спеціалісти доставлять до Вас техніку за наш рахунок і нададуть безкоштовну консультацію та навчання на будь який механізм.