Новинка!

obrizuvach sadovyj konturnyj 02

Завдяки багаторічному досвіду у виробництві обрізувачів лісосмуг та техніки для садів і виноградників, спеціалісти ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» розробили та виготовили садовий контурний обрізувач, який має модульну конструкцію, де доступні секції на 1, 2 та 3 пилки, завдяки чому їх можна скомпонувати так, що це дасть можливість сформувати крону дерев будь-яких насаджень, в залежності від Ваших потреб та побажань.

Контурний обрізувач для обрізки гілля і формування крони садових дерев, оснащений дисковими пилками в діаметрі 40 см, та має три робочих контури.

Використовується як на молодих деревах де гілки мають товщину від 3 до 5 см в діаметрі так і на старих насадженнях де гілля досягає в товщині 10 см в діаметрі.

Продуктивність такої роботи у середньому – 0,6 Га за годину.

obrizuvach sadovyj konturnyj 03

У стандартній комплектації має три гідравлічні рухи:

  • гідравлічний підйом
  • бокове висування
  • гідравлічний нахил вертикальної основної рами

Верхня і нижня ріжучі секції регулюються механічно і мають кут нахилу до 90°.

Керування здійснюється з кабіни трактора за допомогою важелів та звільняє від необхідності протягування додаткових гідравлічних рукавів у кабіну і не потребує додаткового обладнання, такого як джойстик і тд.

Завдяки цьому суттєво зменшується вартість даної машини.

Для зручності у керуванні встановлюється тахометр

obrizuvach sadovyj konturnyj 01

Робоча швидкість обертів пилок - 2000 - 2500 об/хв.

Обрізувач поставляється в комплекті із незалежною гідравлічною системою, яка приводиться в рух через карданний вал ВОМом трактора.

Бак ємністю 120 л, додатковий фільтр та радіатор охолодження гідравлічної оливи, насос НШ 50 забезпечує надійну та безперебійну роботу усієї системи.

Розміри ріжучих секцій, см Кількість пилок, шт
A B C A B C
40 255 83 1 6 2