Новинка!

Завдяки багаторічному досвіду у виробництві обрізувачів лісосмуг та техніки для садів і виноградників, спеціалісти ПП «Агрореммаш-Спецтехніка» розробили та виготовили садовий контурний обрізувач,  який має модульну конструкцію, де доступні секції на 1 ,2  та 3 пилки завдяки чому їх можна скомпонувати так, що дасть можливість сформувати крону дерев будь-яких насаджень, в залежності від Ваших потреб та побажань.

Контурний обрізувач для обрізки гілля і формування крони садових дерев, оснащений дисковими пилками в діаметрі 40 см, та має три робочих контури. Використовується як на молодих деревах де гілки мають товщину від 3 до 5 см в діаметрі так і на старих насадженнях де гілля досягає в товщині 10 см в діаметрі. Продуктивність такої роботи у середньому – 0,6 Га за годину. У стандартній комплектації має три гідравлічні рухи: гідравлічний підйом, бокове висування та гідравлічний нахил вертикальної основної рами. Верхня і нижня ріжучі секції регулюються механічно і мають кут нахилу до 90°. Керування здійснюється з кабіни трактора за допомогою важелів та звільняє від необхідності протягувати додаткових гідравлічних рукавів у кабіну і не потребує додаткового обладнання, таких як джойстик і тд. Чим суттєво зменшує вартість даної машини. Для зручності у керуванні встановлюється тахометр

У стандартній комплектації має три гідравлічні рухи: гідравлічний підйом, бокове висування та гідравлічний нахил вертикальної основної рами. Верхня і нижня ріжучі секції регулюються механічно і мають кут нахилу до 90°. Керування здійснюється з кабіни трактора за допомогою важелів та звільняє від необхідності протягувати додаткових гідравлічних рукавів у кабіну і не потребує додаткового обладнання, таких як джойстик і тд. Чим суттєво зменшує вартість даної машини. Для зручності у керуванні встановлюється тахометр Робоча швидкість обертів пилок - 2000 -2500 об/хв. Про що повідомляє даний девайс.
Обрізувач поставляється в комплекті із незалежною гідравлічною системою, яка приводиться в рух через карданний вал ВОМом трактора. Бак ємністю 120 л, додатковий фільтр та радіатор охолодження гідравлічної оливи, насос НШ 50 забезпечує надійну та безперебійну роботу усієї системи.
IMG 21122017 105355 0

 

 

 

 

 

 

 

 

Робоча швидкість обертів пилок - 2000 -2500 об/хв. Про що повідомляє даний девайс. Обрізувач поставляється в комплекті із незалежною гідравлічною системою, яка приводиться в рух через карданний вал ВОМом трактора. Бак ємністю 120 л, додатковий фільтр та радіатор охолодження гідравлічної оливи, насос НШ 50 забезпечує надійну та безперебійну роботу усієї системи.

         Розміри ріжучих секцій, см                    Кількість пилок, шт

A B C A B C
40 255 83 1 6 2


DSCN37666

DSCN37776