Трохи з історії компанії Seppi M.

 

Трохи з історії компанії Seppi M

histoty of kompany Seppi M 01 histoty of kompany Seppi M 02

Seppi M. Ваш надійний партнер!

Компанія Seppi M була заснована в 1939 році Максом Сеппі та спеціалізується на виробництві косарок-подрібнювачів з 1971 року, на сьогодні Seppi M. – це один із лідируючих виробників такого обладнання не лише в Італії, але й по всьому світу.

З початку свого заснування основною метою компанії є допомога фермерам у покращенні їхньої нелегкої роботи, використовуючи, вже на той час, інноваційну, просту у використанні та високоефективну техніку. Сьогодні основним завданням Seppi M. є забезпечення лише найкращого обладнання як для сільського, лісового господарства та озеленення територій, так і для енергетичної та будівельної промисловості.

Десятиліття досвіду та безперервний наполегливий пошук покращених технологій і матеріалів гарантують продукти високої якості, які можуть неперевершено працювати навіть в складних умовах.

histoty of kompany Seppi M 03 histoty of kompany Seppi M 04

В 1971 році Лучано Сеппі винайшов першу косарку-подрібнювач з молотками, закріпленими на роторі. Такий винахід змінив практичний підхід до сільського господарства. Через декілька років були здійснені поставки техніки до Німеччини, США та Австралії. З того часу мульчери Seppi експортують по всьому світу!

В 1980 Лучано Сеппі створив перший ротор для лісового подрібнювача. А в 1989 Seppi M. знову стає новатором, винайшовши перший на ринку подрібнювач екскаваторного типу.

  1. 1971 рік – перша косарка-подрібнювач з молотками, закріпленими на роторі, з елегантним дизайном
  2. 1980 рік – перший лісовий подрібнювач
  3. 1989 рік – перший подрібнювач екскаваторного типу в Канаді
  4. 1974 рік – мульчери Seppi вперше продемонстровані на виставці EIMA.

histoty of kompany Seppi M 05 histoty of kompany Seppi M 06

Відкривайте переваги техніки від компанії Seppi M.!